MGM International, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 742 965 | 657 403 | 654 032 | 786 197 | 312 050 | 471 626 |
| Neobežný majetok spolu | 276 783 | 229 553 | 188 748 | 151 156 | 114 530 | 5 171 |
| Spolu majetok | 1 024 027 | 891 744 | 848 608 | 942 808 | 431 272 | 477 286 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 721 729 | 621 439 | 621 866 | 815 543 | 386 515 | 320 920 |
| Základné imanie | 272 192 | 272 192 | 272 192 | 272 192 | 272 192 | 272 192 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 911 | -31 082 | -74 645 | -174 122 | -256 630 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 959 | -31 993 | -43 563 | -99 477 | -82 508 | 111 610 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 29 147 | 29 195 | 29 195 | 29 195 | 29 195 | 29 194 |
| Vlastné imanie spolu | 302 298 | 270 305 | 226 742 | 127 265 | 44 757 | 156 366 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 186 294 | 2 432 035 | 2 278 339 | 2 141 081 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 618 | -28 183 | -35 654 | -82 390 | -49 597 | 113 854 |
| EBITDA | 62 805 | 19 346 | 7 036 | -41 036 | -5 999 | 137 035 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 178 | -30 660 | -43 701 | -99 477 | -78 668 | 113 530 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 959 | -31 993 | -43 563 | -99 477 | -82 508 | 111 610 |
| Osobné náklady | 199 271 | 188 436 | 195 241 | 242 384 | 201 000 | 2 773 |
| Odpisy | 56 187 | 47 529 | 42 690 | 41 354 | 43 598 | 23 181 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MGM International, s.r.o.
Prehľad
MGM International, s.r.o. (IČO 34144226) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Topoľčany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s motorovými vozidlami (SK NACE 4781).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 272 192 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 111 610 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 773 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 477 286 € a vlastné imanie 156 366 € (miera samofinancovania 32,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.