CPI Žabotova, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 162 985 | 281 310 | 787 892 | 867 255 | 846 363 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 148 491 | -386 297 | -424 132 | -408 620 | -346 499 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -8 949 143 | -10 077 187 | -10 463 484 | -10 887 616 | -11 296 236 |
| Spolu majetok | 6 380 026 | 6 110 106 | 5 620 291 | 4 819 297 | 4 064 518 |
| Záväzky spolu | 6 307 001 | 4 402 931 | 4 337 248 | 3 944 874 | 1 536 594 |
| Vlastné imanie spolu | 73 025 | 1 707 175 | 1 283 043 | 874 423 | 2 527 924 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: CPI Žabotova, a.s.
Prehľad
CPI Žabotova, a.s. (IČO 34147063) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Ružomberok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 587 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 846 363 €, čo je o 2,4 % menej ako rok predtým (867 255 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 51,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 346 499 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 064 518 € a vlastné imanie 2 527 924 € (miera samofinancovania 62,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.