VIDLIČKA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 329 091 | 1 271 191 | 857 561 | 1 227 257 | 1 311 459 | 1 174 879 |
| Neobežný majetok spolu | 349 922 | 303 180 | 461 418 | 382 082 | 377 636 | 415 808 |
| Spolu majetok | 1 684 518 | 1 576 306 | 1 321 065 | 1 614 595 | 1 696 323 | 1 599 604 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 550 961 | 430 791 | 265 224 | 471 048 | 543 351 | 422 639 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 705 915 | 1 126 253 | 1 038 211 | 1 048 537 | 1 113 772 | 1 143 521 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 420 338 | 11 958 | 10 326 | 85 615 | 29 749 | 20 521 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 2 755 | 2 755 | 2 755 |
| Vlastné imanie spolu | 1 133 557 | 1 145 515 | 1 055 841 | 1 143 547 | 1 152 916 | 1 173 437 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 902 921 | 1 895 563 | 2 305 698 | 2 899 006 | 3 020 720 | 3 051 730 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 524 812 | 17 670 | 16 283 | 109 844 | 39 626 | 27 840 |
| EBITDA | 552 083 | 44 194 | 39 811 | 162 468 | 118 311 | 87 402 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 520 780 | 15 357 | 14 255 | 107 202 | 36 572 | 24 600 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 420 338 | 11 958 | 10 326 | 85 615 | 29 749 | 20 521 |
| Osobné náklady | 331 191 | 343 125 | 358 743 | 417 808 | 497 147 | 475 786 |
| Odpisy | 27 271 | 26 524 | 23 528 | 52 624 | 78 685 | 59 562 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 100 000 | 0 | 20 380 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VIDLIČKA, s.r.o.
Prehľad
VIDLIČKA, s.r.o. (IČO 34148078) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s motorovými vozidlami (SK NACE 4781). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 051 730 €, čo je o 1,0 % viac ako rok predtým (3 020 720 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 521 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 475 786 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 599 604 € a vlastné imanie 1 173 437 € (miera samofinancovania 73,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.