ARTEX - NOVA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 317 833 | 356 444 | 372 001 | 376 891 | 422 131 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 19 281 | 48 312 | 42 684 | 45 610 | 47 065 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 321 | 11 960 | 58 156 | 100 840 | 146 450 |
| Spolu majetok | 84 881 | 160 146 | 158 420 | 206 694 | 261 580 |
| Záväzky spolu | 61 222 | 88 175 | 50 828 | 53 492 | 61 313 |
| Vlastné imanie spolu | 23 659 | 71 971 | 107 592 | 153 202 | 200 267 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 2 116 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: ARTEX - NOVA, s.r.o.
Prehľad
ARTEX - NOVA, s.r.o. (IČO 34149627) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Dolné Srnie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 422 131 €, čo je o 12,0 % viac ako rok predtým (376 891 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 7,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2023). Zisk po zdanení za rok 2023 bol 47 065 € (11,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2023 boli 299 813 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 261 580 € a vlastné imanie 200 267 € (miera samofinancovania 76,6 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.