BT Optika, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 244 504 | 243 177 | 264 291 | 306 769 | 322 176 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 063 | 17 591 | 16 827 | 24 199 | 24 904 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 947 | 0 | 0 | 16 827 | 41 026 |
| Spolu majetok | 41 026 | 36 123 | 61 614 | 69 777 | 102 995 |
| Záväzky spolu | 5 712 | 11 228 | 37 483 | 21 447 | 29 761 |
| Vlastné imanie spolu | 35 314 | 24 895 | 24 131 | 48 330 | 73 234 |
| Vypočítané dividendy | 12 000 | 28 010 | 17 591 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: BT Optika, s.r.o.
Prehľad
BT Optika, s.r.o. (IČO 34151559) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Malacky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb (SK NACE 3250). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 322 176 €, čo je o 5,0 % viac ako rok predtým (306 769 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 904 € (7,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 86 105 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 102 995 € a vlastné imanie 73 234 € (miera samofinancovania 71,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.