De Bondt, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 251 206 € (32 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 507 023 | 3 141 032 | 3 103 868 | 3 152 580 | 3 987 989 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 329 563 | 367 151 | 47 686 | 251 206 | 493 939 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 225 313 | 254 876 | 498 027 | 545 713 | 545 713 |
| Spolu majetok | 1 631 584 | 1 467 491 | 1 101 223 | 1 273 084 | 1 761 841 |
| Záväzky spolu | 1 036 343 | 805 099 | 515 144 | 435 799 | 681 823 |
| Vlastné imanie spolu | 595 241 | 662 392 | 586 079 | 837 285 | 1 080 018 |
| Vypočítané dividendy | 211 604 | 300 000 | 123 999 | 0 | 251 206 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok20
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: De Bondt, s. r. o.
Prehľad
De Bondt, s. r. o. (IČO 34151851) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 36 514 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 987 989 €, čo je o 26,5 % viac ako rok predtým (3 152 580 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 493 939 € (12,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 136 432 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 761 841 € a vlastné imanie 1 080 018 € (miera samofinancovania 61,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.