HOLZGATER, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 26 877 | 41 587 | 41 203 | 30 960 | 37 087 | 50 466 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 26 877 | 41 604 | 41 203 | 30 989 | 37 127 | 50 507 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 322 | 14 932 | 10 533 | 10 432 | 17 141 | 31 133 |
| Základné imanie | 6 771 | 6 771 | 6 771 | 6 771 | 6 771 | 6 771 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 287 | -6 716 | -599 | 3 399 | -6 714 | -7 285 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 571 | 6 117 | 3 998 | -10 113 | -571 | -612 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 20 500 | 20 500 | 20 500 | 20 500 | 20 500 | 20 500 |
| Vlastné imanie spolu | 20 555 | 26 672 | 30 670 | 20 557 | 19 986 | 19 374 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 107 529 | 121 602 | 184 179 | 103 547 | 112 991 | 125 745 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 907 | 7 878 | 5 171 | -9 758 | 805 | 1 860 |
| EBITDA | 907 | 7 878 | 5 171 | -9 758 | 805 | 1 860 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 571 | 7 541 | 4 823 | -10 113 | 389 | 348 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 571 | 6 117 | 3 998 | -10 113 | -571 | -612 |
| Osobné náklady | 33 067 | 33 873 | 35 483 | 35 065 | 41 835 | 46 994 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: HOLZGATER, spol. s r.o.
Prehľad
HOLZGATER, spol. s r.o. (IČO 34152326) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Kolíňany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: spracovanie a konečná úprava dreva (SK NACE 1612). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 771 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 125 745 €, čo je o 11,3 % viac ako rok predtým (112 991 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 612 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 46 994 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 50 507 € a vlastné imanie 19 374 € (miera samofinancovania 38,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.