SEPTA C.A. , s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 946 | 7 736 | 5 582 | -4 916 | 7 953 | 9 236 |
| Neobežný majetok spolu | 61 353 | 44 227 | 30 200 | 16 173 | 11 152 | 9 064 |
| Spolu majetok | 80 941 | 52 636 | 35 841 | 11 335 | 19 105 | 18 318 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 67 305 | 40 953 | 40 234 | 19 640 | 22 598 | 17 507 |
| Základné imanie | 221 005 | 221 005 | 221 005 | 221 005 | 221 005 | 221 005 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -201 239 | -207 369 | -209 322 | -214 945 | -229 311 | -224 498 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 130 | -17 953 | -16 076 | -14 365 | 4 813 | -5 696 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 16 000 | — | — | — | 10 000 |
| Vlastné imanie spolu | 13 636 | 11 683 | -4 393 | -8 305 | -3 493 | 811 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 26 338 | 20 152 | 23 691 | 14 198 | 16 536 | 6 974 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 915 | -16 309 | -14 027 | -12 145 | 7 028 | -5 195 |
| EBITDA | 10 646 | 816 | 1 | 1 881 | 10 597 | -3 107 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 130 | -17 953 | -16 076 | -14 365 | 5 212 | -5 356 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 130 | -17 953 | -16 076 | -14 365 | 4 813 | -5 696 |
| Osobné náklady | 2 849 | 1 566 | 4 314 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 15 561 | 17 125 | 14 028 | 14 026 | 3 569 | 2 088 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: SEPTA C.A. , s.r.o.
Prehľad
SEPTA C.A. , s.r.o. (IČO 34152733) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Jur nad Hronom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: iné spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny (SK NACE 1039).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 221 005 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 974 €, čo je o 57,8 % menej ako rok predtým (16 536 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 23,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 5 696 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 18 318 € a vlastné imanie 811 € (miera samofinancovania 4,4 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.