Ekon - Systém, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 893 | 21 215 | 21 079 | 21 509 | 20 522 | 25 020 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 18 893 | 21 215 | 21 079 | 21 509 | 20 522 | 25 020 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 111 | 2 428 | 4 075 | 3 919 | 440 | 701 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 588 | 11 479 | 11 484 | 9 701 | 10 287 | 12 779 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -109 | 5 | -1 783 | 586 | 2 492 | 4 237 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 18 782 | 18 787 | 17 004 | 17 590 | 20 082 | 24 319 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 26 925 | 29 575 | 38 338 | 39 955 | 38 863 | 45 988 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 88 | 142 | -1 127 | 1 096 | 3 028 | 5 074 |
| EBITDA | 88 | 142 | -1 127 | 1 096 | 3 028 | 5 074 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 | 53 | -1 208 | 1 005 | 2 932 | 4 938 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -109 | 5 | -1 783 | 586 | 2 492 | 4 237 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Ekon - Systém, spol. s r.o.
Prehľad
Ekon - Systém, spol. s r.o. (IČO 35686481) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 45 988 €, čo je o 18,3 % viac ako rok predtým (38 863 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 237 € (9,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 020 € a vlastné imanie 24 319 € (miera samofinancovania 97,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.