J.J.P. stav., spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 63 039 | 42 722 | 17 026 | 5 586 | 12 451 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 624 |
| Spolu majetok | 63 039 | 42 722 | 17 026 | 5 586 | 38 075 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 280 938 | 263 470 | 264 763 | 259 062 | 306 049 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -215 845 | -224 870 | -227 719 | -254 708 | -260 447 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -9 025 | -2 849 | -26 989 | -5 739 | -14 498 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 332 | 332 | 332 | 332 | 332 |
| Vlastné imanie spolu | -217 899 | -220 748 | -247 737 | -253 476 | -267 974 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 196 384 | 123 971 | 124 604 | 115 238 | 121 325 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -8 839 | -2 699 | -26 835 | -5 576 | -14 325 |
| EBITDA | -3 481 | -2 699 | -26 835 | -5 576 | -6 707 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -9 025 | -2 849 | -26 989 | -5 739 | -14 498 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -9 025 | -2 849 | -26 989 | -5 739 | -14 498 |
| Osobné náklady | 8 497 | 9 522 | 10 227 | 10 558 | 11 383 |
| Odpisy | 5 358 | 0 | 0 | 0 | 7 618 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: J.J.P. stav., spol. s r.o.
Prehľad
J.J.P. stav., spol. s r.o. (IČO 35706716) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 700 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 121 325 €, čo je o 5,3 % viac ako rok predtým (115 238 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 11,3 % ročne. Rok 2023 skončil stratou 14 498 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2023 boli 11 383 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2023 záporné (-267 974 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.