SANDBERG s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 73 525 | 96 925 | 13 962 | 10 124 | 19 329 | 6 628 |
| Neobežný majetok spolu | 17 804 | 12 531 | 7 616 | 2 702 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 91 329 | 109 456 | 21 578 | 12 826 | 19 329 | 6 628 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 020 | 20 668 | 17 262 | 54 081 | 70 664 | 69 085 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 87 635 | 71 004 | 31 484 | -2 988 | -48 559 | -58 639 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -16 630 | 10 480 | -34 472 | -45 571 | -10 080 | -11 122 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 78 309 | 88 788 | 4 316 | -41 255 | -51 335 | -62 457 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 22 536 | 58 349 | 10 000 | 0 | 34 847 | 33 455 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -17 730 | 11 298 | -34 388 | -45 487 | -9 656 | -10 698 |
| EBITDA | -15 476 | 16 571 | -29 474 | -40 573 | -6 954 | -10 698 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -16 630 | 11 812 | -34 472 | -45 571 | -9 740 | -10 782 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -16 630 | 10 480 | -34 472 | -45 571 | -10 080 | -11 122 |
| Osobné náklady | 21 336 | 17 565 | 23 875 | 24 586 | 26 691 | 29 052 |
| Odpisy | 2 254 | 5 273 | 4 914 | 4 914 | 2 702 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 50 000 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SANDBERG s.r.o.
Prehľad
SANDBERG s.r.o. (IČO 35712724) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami (SK NACE 4683). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 33 455 €, čo je o 4,0 % menej ako rok predtým (34 847 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 11 122 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 29 052 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-62 457 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.