ILABO, s.r.o. v konkurzeV konkurze
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 68 216 | 55 336 | 61 162 | 28 925 |
| Neobežný majetok spolu | 70 523 | 70 523 | 70 523 | 32 264 |
| Spolu majetok | 142 064 | 129 440 | 131 685 | 61 189 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 465 036 | 452 584 | 471 590 | 419 089 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -311 229 | -331 539 | -331 483 | -347 209 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -20 310 | 56 | -15 726 | -17 994 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 663 |
| Vlastné imanie spolu | -324 235 | -324 179 | -339 905 | -357 900 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 76 457 | 80 374 | 5 985 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -19 126 | 505 | -15 727 | -21 575 |
| EBITDA | -19 126 | 505 | -15 727 | -21 575 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -20 310 | 56 | -15 726 | -17 994 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -20 310 | 56 | -15 726 | -17 994 |
| Osobné náklady | 18 232 | 3 687 | 8 405 | 926 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ILABO, s.r.o. v konkurze
Prehľad
ILABO, s.r.o. v konkurze (IČO 35713119) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
V roku 2022 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2022 skončil stratou 17 994 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2022 boli 926 €.
Na čo upozorniť
Stav v registri: v konkurze. Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2022 záporné (-357 900 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.