Secure W control, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 204 636 | 182 371 | 180 074 | 224 429 | 193 477 | 214 547 |
| Neobežný majetok spolu | 23 076 | 16 436 | 6 771 | 21 913 | 14 733 | 7 554 |
| Spolu majetok | 228 783 | 200 278 | 187 277 | 246 342 | 208 210 | 223 138 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 167 170 | 131 853 | 114 479 | 143 411 | 126 639 | 129 595 |
| Základné imanie | 49 785 | 49 785 | 49 785 | 49 785 | 49 785 | 49 785 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 216 | 1 870 | 8 682 | 13 055 | 43 188 | 21 828 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 654 | 6 812 | 4 373 | 30 133 | -21 360 | 11 972 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 9 958 | 9 958 | 9 958 | 9 958 | 9 958 | 9 958 |
| Vlastné imanie spolu | 61 613 | 68 425 | 72 798 | 102 931 | 81 571 | 93 543 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 816 029 | 812 041 | 787 713 | 784 005 | 723 852 | 779 143 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 357 | 8 865 | 6 944 | 41 612 | -16 730 | 16 445 |
| EBITDA | 7 770 | 15 505 | 12 875 | 48 416 | -9 551 | 23 624 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 785 | 8 263 | 6 408 | 40 837 | -17 520 | 15 812 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 654 | 6 812 | 4 373 | 30 133 | -21 360 | 11 972 |
| Osobné náklady | 299 066 | 285 473 | 291 066 | 278 996 | 279 369 | 311 049 |
| Odpisy | 5 413 | 6 640 | 5 931 | 6 804 | 7 179 | 7 179 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Secure W control, a.s.
Prehľad
Secure W control, a.s. (IČO 35717793) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 49 785 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 779 143 €, čo je o 7,6 % viac ako rok predtým (723 852 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 972 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 311 049 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 223 138 € a vlastné imanie 93 543 € (miera samofinancovania 41,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.