BSP Consulting spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 532 195 | 676 151 | 801 708 | 601 613 | 697 954 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 918 | 6 390 | 6 353 | 14 657 | -3 269 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 207 589 | 210 507 | 216 898 | 223 251 | 237 908 |
| Spolu majetok | 461 326 | 491 329 | 519 680 | 509 754 | 537 556 |
| Záväzky spolu | 207 116 | 230 728 | 252 726 | 228 142 | 222 035 |
| Vlastné imanie spolu | 254 210 | 260 601 | 266 954 | 281 612 | 278 342 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: BSP Consulting spol. s r.o.
Prehľad
BSP Consulting spol. s r.o. (IČO 35723718) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 33 194 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 697 954 €, čo je o 16,0 % viac ako rok predtým (601 613 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 3 269 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 354 768 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 537 556 € a vlastné imanie 278 342 € (miera samofinancovania 51,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.