DHL Exel Slovakia, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 235 348 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 73 471 714 | 85 681 553 | 106 964 262 | 123 261 251 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 711 599 | -852 145 | 1 087 493 | 9 571 072 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -852 145 | 0 |
| Spolu majetok | 22 786 617 | 24 040 102 | 27 840 238 | 41 504 587 |
| Záväzky spolu | 19 344 344 | 22 161 573 | 24 874 216 | 29 202 841 |
| Vlastné imanie spolu | 3 442 273 | 1 878 529 | 2 966 022 | 12 301 746 |
| Vypočítané dividendy | — | 711 599 | 0 | 235 348 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: DHL Exel Slovakia, s. r. o.
Prehľad
DHL Exel Slovakia, s. r. o. (IČO 35727144) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Senec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 000 – 1 999 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 2 011 937 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 123 261 251 €, čo je o 15,2 % viac ako rok predtým (106 964 262 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 571 072 € (7,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 69 404 044 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 41 504 587 € a vlastné imanie 12 301 746 € (miera samofinancovania 29,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.