KRUHÁČ 4S, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 087 | 1 658 | 2 134 | 1 167 | 1 252 | 1 177 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 3 087 | 1 658 | 2 134 | 1 167 | 1 252 | 1 177 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 848 | 1 643 | 318 | 1 | 205 | 805 |
| Základné imanie | 6 660 | 6 660 | 6 660 | 6 660 | 6 660 | 6 660 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -8 739 | -7 654 | -6 919 | -5 208 | -5 858 | -5 977 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 142 | 775 | 1 801 | -650 | -119 | -675 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 176 | 234 | 274 | 364 | 364 | 364 |
| Vlastné imanie spolu | -761 | 15 | 1 816 | 1 166 | 1 047 | 372 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 14 675 | 14 675 | 18 375 | 18 600 | 10 850 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 361 | 924 | 2 241 | -532 | 348 | -201 |
| EBITDA | 1 361 | 924 | 2 241 | -532 | 348 | -201 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 239 | 808 | 2 119 | -650 | 221 | -335 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 142 | 775 | 1 801 | -650 | -119 | -675 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KRUHÁČ 4S, s. r. o.
Prehľad
KRUHÁČ 4S, s. r. o. (IČO 35729813) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami (SK NACE 4755).
Osoby
Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 660 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 675 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 177 € a vlastné imanie 372 € (miera samofinancovania 31,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.