Consultare EU s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 17 928 | 16 336 | 18 320 | 19 203 |
| Neobežný majetok spolu | 5 710 | 4 846 | 3 982 | 3 118 |
| Spolu majetok | 23 638 | 21 182 | 22 302 | 22 321 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 5 332 | 432 | 233 | 38 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 130 | 11 194 | 13 446 | 14 765 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 173 | 2 444 | 1 319 | 214 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 363 | 472 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 18 306 | 20 750 | 22 069 | 22 283 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 25 000 | 20 000 | 46 000 | 7 200 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 711 | 2 960 | 1 636 | 336 |
| EBITDA | 3 575 | 3 824 | 2 500 | 1 200 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 615 | 2 876 | 1 552 | 252 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 173 | 2 444 | 1 319 | 214 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 864 | 864 | 864 | 864 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Consultare EU s.r.o.
Prehľad
Consultare EU s.r.o. (IČO 35733187) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 7 200 €, čo je o 84,3 % menej ako rok predtým (46 000 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby klesali v priemere o 34,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2022). Zisk po zdanení za rok 2022 bol 214 € (3,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 22 321 € a vlastné imanie 22 283 € (miera samofinancovania 99,8 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.