Erste Group Immorent Slovensko s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 588 044 € (25 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 972 414 | 1 131 268 | 886 919 | 1 236 860 | 838 517 | 25 104 326 |
| Neobežný majetok spolu | 54 700 221 | 29 259 123 | 27 931 091 | 26 640 213 | 25 307 061 | 17 888 867 |
| Spolu majetok | 67 130 209 | 30 399 403 | 28 823 796 | 27 893 502 | 26 152 733 | 42 996 037 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 55 167 636 | 24 986 441 | 22 387 246 | 20 858 385 | 19 128 139 | 19 823 587 |
| Základné imanie | 690 435 | 690 435 | 690 435 | 690 435 | 690 435 | 690 435 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 4 053 483 | 4 677 071 | 4 677 071 | 4 677 071 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 084 235 | 4 653 483 | 1 623 588 | 1 593 658 | 1 588 044 | 17 735 900 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 6 050 361 | 69 044 | 69 044 | 69 044 | 69 044 | 69 044 |
| Vlastné imanie spolu | 11 825 031 | 5 412 962 | 6 436 550 | 7 030 208 | 7 024 594 | 23 172 450 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 962 244 | 3 782 877 | 3 914 682 | 4 223 356 | 4 356 052 | 4 437 508 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 837 734 | 6 185 282 | 2 334 320 | 2 272 764 | 2 241 424 | 20 023 786 |
| EBITDA | 3 538 343 | 7 603 283 | 3 666 566 | 3 605 779 | 3 576 000 | 10 441 887 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 371 351 | 5 892 593 | 2 057 293 | 2 018 421 | 2 008 901 | 20 028 615 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 084 235 | 4 653 483 | 1 623 588 | 1 593 658 | 1 588 044 | 17 735 900 |
| Osobné náklady | 172 181 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | -2 299 391 | 1 418 001 | 1 332 246 | 1 333 015 | 1 334 576 | -9 581 899 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 5 084 235 | 600 000 | 1 000 000 | 1 593 658 | 1 588 044 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok16
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Erste Group Immorent Slovensko s. r. o.
Prehľad
Erste Group Immorent Slovensko s. r. o. (IČO 35734507) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 690 435 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 437 508 €, čo je o 1,9 % viac ako rok predtým (4 356 052 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 17 735 900 € (400 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 42 996 037 € a vlastné imanie 23 172 450 € (miera samofinancovania 53,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.