Security Trade, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 33 276 | 30 283 | 32 305 | 35 639 | 26 373 | 21 004 |
| Neobežný majetok spolu | 3 254 | 14 140 | 10 278 | 17 922 | 12 380 | 7 233 |
| Spolu majetok | 36 530 | 44 423 | 42 583 | 53 561 | 38 753 | 28 237 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 217 | 13 775 | 9 491 | 16 012 | 11 828 | 7 351 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 25 767 | 24 010 | 23 346 | 25 789 | 30 246 | 19 622 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 757 | -665 | 2 443 | 4 457 | -10 624 | -6 039 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 31 313 | 30 648 | 33 092 | 37 549 | 26 925 | 20 886 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 21 781 | 33 842 | 44 072 | 48 267 | 25 565 | 32 231 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 444 | -244 | 4 153 | 6 831 | -9 339 | -5 038 |
| EBITDA | -491 | 708 | 8 082 | 12 207 | -3 796 | 108 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 757 | -451 | 3 669 | 5 860 | -10 284 | -5 699 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 757 | -665 | 2 443 | 4 457 | -10 624 | -6 039 |
| Osobné náklady | 10 625 | 13 019 | 5 987 | 7 096 | 11 502 | 14 424 |
| Odpisy | 953 | 952 | 3 929 | 5 376 | 5 543 | 5 146 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Security Trade, s.r.o.
Prehľad
Security Trade, s.r.o. (IČO 35738553) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: bezpečnostné služby i. n. (SK NACE 8009). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 32 231 €, čo je o 26,1 % viac ako rok predtým (25 565 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 6 039 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 424 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 237 € a vlastné imanie 20 886 € (miera samofinancovania 74,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.