AMO-3, s.r.o.Aktívna

IČO 35739479Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1998Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Finančný prehľad

2 810 282 €-3,0%
Tržby 2025
+9,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
01 mil.2 mil.3 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu378 224686 346636 152491 995262 257345 009
Neobežný majetok spolu0080 07858 72437 37016 016
Spolu majetok378 343686 346716 230550 719299 627361 025
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu505 830785 305796 747869 912780 987801 267
Základné imanie6 9726 9726 9726 9726 9726 972
Výsledok hospodárenia minulých rokov-44 483-135 776-107 247-88 806-327 483-489 648
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-91 29328 52918 442-238 676-162 16641 117
Fondy a ostatné vlastné imanie1 3171 3161 3161 3171 3171 317
Vlastné imanie spolu-127 487-98 959-80 517-319 193-481 360-440 242
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 783 8412 122 4342 058 5052 408 8432 897 6842 810 282
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-90 75129 33220 422-236 134-152 43954 491
EBITDA-90 75129 33225 760-214 780-131 08575 845
Výsledok hospodárenia pred zdanením-91 29328 52918 442-238 676-158 32644 957
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-91 29328 52918 442-238 676-162 16641 117
Osobné náklady1 801 9552 018 5691 850 1401 966 1721 904 2151 794 927
Odpisy005 33821 35421 35421 354
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: AMO-3, s.r.o.

Prehľad

AMO-3, s.r.o. (IČO 35739479) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 972 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 2 810 282 €, čo je o 3,0 % menej ako rok predtým (2 897 684 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 41 117 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 794 927 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-440 242 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

AMO-3, s.r.o. – IČO 35739479 — icoprofil.sk