HOTELY Plus a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 457 694 | 417 689 | 694 295 | 616 302 | 525 386 | 595 632 |
| Neobežný majetok spolu | 3 655 595 | 3 556 070 | 3 408 334 | 3 514 868 | 3 650 407 | 3 696 774 |
| Spolu majetok | 4 128 652 | 3 996 019 | 4 128 403 | 4 150 325 | 4 216 164 | 4 317 636 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 787 094 | 1 639 052 | 1 578 294 | 1 548 728 | 1 418 635 | 1 368 109 |
| Základné imanie | 2 887 878 | 2 887 878 | 2 887 878 | 2 887 878 | 2 887 878 | 2 887 878 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -692 231 | -635 919 | -617 240 | -443 125 | -433 214 | -246 650 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 62 568 | 20 755 | 193 461 | 11 013 | 207 293 | 167 292 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 77 678 | 83 934 | 86 010 | 105 356 | 106 457 | 127 186 |
| Vlastné imanie spolu | 2 335 893 | 2 356 648 | 2 550 109 | 2 561 122 | 2 768 414 | 2 935 706 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 229 238 | 1 166 609 | 1 928 444 | 2 291 236 | 2 796 918 | 2 745 517 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 114 067 | 56 720 | 278 075 | 46 915 | 287 876 | 229 186 |
| EBITDA | 286 455 | 218 783 | 431 901 | 197 541 | 443 800 | 413 327 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 84 704 | 29 322 | 249 754 | 16 156 | 266 192 | 211 712 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 62 568 | 20 755 | 193 461 | 11 013 | 207 293 | 167 292 |
| Osobné náklady | 633 161 | 639 949 | 752 511 | 908 266 | 1 019 824 | 1 129 394 |
| Odpisy | 172 388 | 162 063 | 153 826 | 150 626 | 155 924 | 184 141 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: HOTELY Plus a.s.
Prehľad
HOTELY Plus a.s. (IČO 35749105) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: hotelové a podobné ubytovanie (SK NACE 5510). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 2 887 878 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 745 517 €, čo je o 1,8 % menej ako rok predtým (2 796 918 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 167 292 € (6,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 129 394 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 317 636 € a vlastné imanie 2 935 706 € (miera samofinancovania 68,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.