SECAR BRATISLAVA a.s. v konkurzeV konkurze
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 147 917 | 178 018 | 115 428 | 109 500 | 111 321 | 23 563 |
| Neobežný majetok spolu | 106 941 | 48 744 | 29 048 | 47 898 | 74 313 | 11 301 |
| Spolu majetok | 256 297 | 228 745 | 145 209 | 158 335 | 185 896 | 34 864 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 206 910 | 195 511 | 174 947 | 158 401 | 181 357 | 176 786 |
| Základné imanie | 39 832 | 39 832 | 39 832 | 39 832 | 39 832 | 39 833 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 44 836 | 906 | -15 169 | -78 141 | -48 469 | -43 866 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -43 929 | -16 075 | -62 972 | 29 672 | 4 605 | -146 461 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 8 571 | 8 571 | 8 571 | 8 571 | 8 571 | 8 572 |
| Vlastné imanie spolu | 49 310 | 33 234 | -29 738 | -66 | 4 539 | -141 922 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 385 728 | 423 172 | 422 386 | 514 837 | 464 524 | 126 646 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -39 117 | -12 124 | -59 635 | 33 724 | 15 088 | -144 331 |
| EBITDA | -13 417 | 10 363 | -39 938 | 39 220 | 33 445 | -144 331 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -43 929 | -16 075 | -62 972 | 29 672 | 6 525 | -145 901 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -43 929 | -16 075 | -62 972 | 29 672 | 4 605 | -146 461 |
| Osobné náklady | 170 927 | 165 160 | 176 462 | 214 011 | 180 865 | 129 347 |
| Odpisy | 25 700 | 22 487 | 19 697 | 5 496 | 18 357 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: SECAR BRATISLAVA a.s. v konkurze
Prehľad
SECAR BRATISLAVA a.s. v konkurze (IČO 35751461) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia priemyselných strojov a prístrojov (SK NACE 3320).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 39 833 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 126 646 €, čo je o 72,7 % menej ako rok predtým (464 524 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 20,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 146 461 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 129 347 €.
Na čo upozorniť
Stav v registri: v konkurze. Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-141 922 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.