TRIBLAVINA, a. s. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 233 992 | 225 070 | 221 836 | 219 189 | 105 722 | 102 698 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 233 992 | 225 070 | 221 836 | 219 189 | 105 722 | 102 698 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 107 678 | 107 678 | 107 878 | 108 218 | 721 | 226 |
| Základné imanie | 232 400 | 232 400 | 232 400 | 232 400 | 232 400 | 232 400 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -137 758 | -152 558 | -161 480 | -164 914 | -167 586 | -173 879 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -14 800 | -8 922 | -3 434 | -2 987 | -6 293 | -2 529 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 46 472 | 46 472 | 46 472 | 46 472 | 46 480 | 46 480 |
| Vlastné imanie spolu | 126 314 | 117 392 | 113 958 | 110 971 | 105 001 | 102 472 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -15 210 | -8 810 | -3 310 | -2 910 | -6 241 | -2 600 |
| EBITDA | -15 210 | -8 810 | -3 310 | -2 910 | -6 241 | -2 600 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -14 799 | -8 921 | -3 433 | -2 550 | -5 865 | -2 303 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -14 800 | -8 922 | -3 434 | -2 987 | -6 293 | -2 529 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TRIBLAVINA, a. s. v likvidácii
Prehľad
TRIBLAVINA, a. s. v likvidácii (IČO 35753641) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 4 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 232 400 €.
Hospodárenie
V roku 2026 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2026 skončil stratou 2 529 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 102 698 € a vlastné imanie 102 472 € (miera samofinancovania 99,8 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.