SKENAR SLOVAKIA bioregeneračné centrum, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 1 899 | 52 | 292 | 4 506 | 4 506 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 1 899 | 52 | 292 | 4 506 | 4 506 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 1 963 | 3 972 | 2 759 | 1 040 | 1 040 |
| Základné imanie | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -9 474 | -7 064 | -10 919 | -9 817 | -3 884 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 410 | -3 855 | 1 452 | 5 933 | 0 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 350 | 350 |
| Vlastné imanie spolu | -64 | -3 920 | -2 467 | 3 466 | 3 466 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 940 | 2 920 | 3 130 | 10 250 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 300 | -3 795 | 1 512 | 6 957 | 0 |
| EBITDA | 3 300 | -3 795 | 1 512 | 6 957 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 104 | -3 855 | 1 452 | 6 902 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 410 | -3 855 | 1 452 | 5 933 | 0 |
| Osobné náklady | 1 519 | 316 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč MUJ · 5 str.
- 2020 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: SKENAR SLOVAKIA bioregeneračné centrum, s.r.o.
Prehľad
SKENAR SLOVAKIA bioregeneračné centrum, s.r.o. (IČO 35756721) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Pezinok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
V roku 2023 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 4 506 € a vlastné imanie 3 466 € (miera samofinancovania 76,9 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.