ADOST, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 7 454 | 6 202 | 6 450 | 9 345 | 6 150 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 454 | 6 202 | 6 450 | 9 345 | 6 150 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 3 178 | 463 | 4 103 | 9 204 | 10 248 |
| Základné imanie | 6 636 | 6 636 | 6 636 | 6 636 | 6 636 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 258 | -3 574 | -5 561 | -8 953 | -11 160 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 766 | -1 987 | -3 392 | -2 206 | -4 238 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 4 664 | 4 664 | 4 664 | 4 664 | 4 664 |
| Vlastné imanie spolu | 4 276 | 5 739 | 2 347 | 141 | -4 098 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 050 | 9 575 | 10 850 | 12 010 | 8 220 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 643 | -1 766 | -3 178 | -1 869 | -4 129 |
| EBITDA | -3 643 | -1 766 | -3 178 | -1 869 | -4 129 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 766 | -1 987 | -3 392 | -2 206 | -4 238 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 766 | -1 987 | -3 392 | -2 206 | -4 238 |
| Osobné náklady | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ADOST, s.r.o.
Prehľad
ADOST, s.r.o. (IČO 35757167) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 8 220 €, čo je o 31,6 % menej ako rok predtým (12 010 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 2,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2023). Rok 2023 skončil stratou 4 238 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2023 záporné (-4 098 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.