PPGRL s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 125 830 | 88 658 | 141 926 | 88 783 | 59 706 | 38 473 |
| Neobežný majetok spolu | 18 025 | 625 641 | 637 960 | 631 817 | 724 605 | 712 817 |
| Spolu majetok | 143 855 | 714 299 | 779 886 | 720 600 | 784 311 | 751 290 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 236 981 | 702 155 | 749 173 | 672 770 | 791 378 | 748 878 |
| Základné imanie | 6 640 | 31 640 | 31 640 | 31 640 | 31 640 | 31 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -157 106 | -137 431 | -120 913 | -102 345 | -85 227 | -140 125 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 19 676 | 16 517 | 18 568 | 17 117 | -54 898 | 9 479 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 37 664 | 101 418 | 101 418 | 101 418 | 101 418 | 101 418 |
| Vlastné imanie spolu | -93 126 | 12 144 | 30 713 | 47 830 | -7 067 | 2 412 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 191 978 | 133 454 | 158 996 | 137 006 | 108 618 | 168 600 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 21 088 | 17 773 | 20 826 | 16 799 | -52 037 | 14 822 |
| EBITDA | 36 130 | 26 174 | 27 415 | 22 942 | -35 929 | 26 610 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 20 148 | 16 528 | 19 212 | 17 143 | -53 938 | 10 440 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 19 676 | 16 517 | 18 568 | 17 117 | -54 898 | 9 479 |
| Osobné náklady | 41 381 | 43 856 | 33 667 | 49 293 | 48 179 | 57 711 |
| Odpisy | 15 042 | 8 401 | 6 589 | 6 143 | 16 108 | 11 788 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PPGRL s.r.o.
Prehľad
PPGRL s.r.o. (IČO 35758881) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Malacky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 31 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 168 600 €, čo je o 55,2 % viac ako rok predtým (108 618 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 479 € (5,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 57 711 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 751 290 € a vlastné imanie 2 412 € (miera samofinancovania 0,3 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.