L.W.S., s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 60 994 € (15 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 734 881 | 2 996 019 | 3 337 775 | 3 342 632 | 3 063 491 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -197 690 | 20 934 | 13 074 | -41 700 | -13 973 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 604 064 | 406 374 | 427 308 | 440 382 | 337 688 |
| Spolu majetok | 1 630 053 | 1 580 706 | 1 699 501 | 1 835 892 | 1 771 565 |
| Záväzky spolu | 1 167 356 | 1 100 424 | 1 209 493 | 1 390 933 | 1 404 922 |
| Vlastné imanie spolu | 414 088 | 435 022 | 448 096 | 406 396 | 331 429 |
| Vypočítané dividendy | 35 777 | 0 | 0 | 0 | 60 994 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: L.W.S., s.r.o.
Prehľad
L.W.S., s.r.o. (IČO 35775521) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s odevmi (SK NACE 4771). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 972 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 063 491 €, čo je o 8,4 % menej ako rok predtým (3 342 632 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 13 973 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 832 595 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 771 565 € a vlastné imanie 331 429 € (miera samofinancovania 18,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.