RIF Trading, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 135 908 | 151 515 | 141 085 | 76 383 | 120 803 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 52 838 | 55 651 | 40 431 | 26 296 | 104 889 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 75 641 | 90 925 | 146 575 | 187 007 | 213 302 |
| Spolu majetok | 7 277 617 | 7 622 939 | 7 687 911 | 7 651 606 | 7 817 769 |
| Záväzky spolu | 45 838 | 307 947 | 332 489 | 269 887 | 331 162 |
| Vlastné imanie spolu | 7 231 779 | 7 314 992 | 7 355 422 | 7 381 719 | 7 486 607 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RIF Trading, a.s.
Prehľad
RIF Trading, a.s. (IČO 35777222) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 1 000 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 120 803 €, čo je o 58,2 % viac ako rok predtým (76 383 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 34,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 104 889 € (86,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 817 769 € a vlastné imanie 7 486 607 € (miera samofinancovania 95,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.