TEMPUS IMMO, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 808 571 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 626 462 | 3 542 549 | 3 680 150 | 3 456 386 | 3 382 435 | 2 371 286 |
| Neobežný majetok spolu | 5 742 664 | 5 502 470 | 5 207 792 | 4 966 686 | 4 768 237 | 4 579 582 |
| Spolu majetok | 9 496 642 | 9 284 470 | 8 935 811 | 8 615 780 | 8 317 192 | 7 117 393 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 221 309 | 4 827 606 | 4 396 668 | 4 034 024 | 3 693 527 | 3 295 049 |
| Základné imanie | 3 546 000 | 3 546 000 | 3 546 000 | 3 546 000 | 3 546 000 | 3 546 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 41 180 | 279 483 | 442 861 | 516 912 | 555 264 | -215 589 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 264 781 | 181 531 | 82 279 | 42 613 | 41 908 | 7 250 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 423 372 | 449 850 | 468 003 | 476 231 | 480 493 | 484 683 |
| Vlastné imanie spolu | 4 275 333 | 4 456 864 | 4 539 143 | 4 581 756 | 4 623 665 | 3 822 344 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 812 122 | 2 047 828 | 2 814 196 | 1 469 190 | 1 429 880 | 1 433 458 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 487 188 | 338 549 | 167 205 | 180 086 | 173 045 | 93 466 |
| EBITDA | 776 693 | 633 726 | 447 925 | 421 192 | 371 494 | 286 436 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 339 785 | 230 563 | 106 786 | 49 404 | 45 748 | 14 476 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 264 781 | 181 531 | 82 279 | 42 613 | 41 908 | 7 250 |
| Osobné náklady | 144 355 | 128 750 | 79 016 | 74 552 | 69 058 | 70 347 |
| Odpisy | 289 505 | 295 177 | 280 720 | 241 106 | 198 449 | 192 970 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 808 571 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: TEMPUS IMMO, a.s.
Prehľad
TEMPUS IMMO, a.s. (IČO 35781254) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 3 546 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 433 458 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 12,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 250 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 70 347 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 117 393 € a vlastné imanie 3 822 344 € (miera samofinancovania 53,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.