Wide, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 676 | 1 530 | 2 174 | 1 187 | 899 | 1 533 |
| Neobežný majetok spolu | 17 587 | 4 593 | 1 968 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 19 263 | 6 123 | 4 142 | 1 187 | 899 | 1 533 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 811 | 0 | 0 | 0 | 416 | 1 336 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -22 861 | -23 047 | -38 988 | -25 968 | -28 924 | -29 628 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -16 798 | -15 941 | 13 019 | -2 956 | -704 | -286 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 38 472 | 38 472 | 23 472 | 23 472 | 23 472 | 23 472 |
| Vlastné imanie spolu | 5 452 | 6 123 | 4 142 | 1 187 | 483 | 197 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 392 | 446 | 318 | 75 | 20 132 | 12 297 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -16 798 | -15 941 | 13 019 | -2 956 | -364 | 54 |
| EBITDA | -3 804 | -2 947 | 15 644 | -987 | -364 | 54 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -16 798 | -15 941 | 13 019 | -2 956 | -364 | 54 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -16 798 | -15 941 | 13 019 | -2 956 | -704 | -286 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 12 994 | 12 994 | 2 625 | 1 969 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Wide, spol. s r.o.
Prehľad
Wide, spol. s r.o. (IČO 35786736) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 297 €, čo je o 38,9 % menej ako rok predtým (20 132 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 99,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 286 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 533 € a vlastné imanie 197 € (miera samofinancovania 12,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.