SATUR TRANSPORT a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 1 570 659 | 1 433 249 | 1 202 894 | 1 211 464 | 771 557 |
| Neobežný majetok spolu | 5 364 495 | 6 473 357 | 5 675 809 | 5 197 152 | 4 972 675 |
| Spolu majetok | 6 944 845 | 7 928 974 | 6 881 637 | 6 474 298 | 5 744 522 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 6 815 112 | 7 590 971 | 7 174 748 | 6 914 315 | 5 673 099 |
| Základné imanie | 33 200 | 33 200 | 33 200 | 33 200 | 33 200 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 206 471 | -100 921 | 107 349 | -523 763 | -670 671 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -307 392 | 208 270 | -631 114 | -146 908 | 511 440 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 197 454 | 197 454 | 197 454 | 197 454 | 197 454 |
| Vlastné imanie spolu | 129 733 | 338 003 | -293 111 | -440 017 | 71 423 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 123 029 | 3 927 476 | 4 618 581 | 5 041 643 | 5 517 902 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -202 134 | 430 701 | -407 461 | -294 505 | 637 306 |
| EBITDA | 314 459 | 1 369 609 | 585 436 | 631 393 | 1 538 804 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -267 630 | 346 452 | -489 174 | -393 260 | 541 935 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -307 392 | 208 270 | -631 114 | -146 908 | 511 440 |
| Osobné náklady | 419 460 | 1 325 925 | 1 585 405 | 1 675 807 | 1 692 096 |
| Odpisy | 516 593 | 938 908 | 992 897 | 925 898 | 901 498 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok16
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: SATUR TRANSPORT a.s.
Prehľad
SATUR TRANSPORT a.s. (IČO 35787228) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatná osobná pozemná doprava i. n. (SK NACE 4939). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 33 200 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 517 902 €, čo je o 9,4 % viac ako rok predtým (5 041 643 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 48,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 511 440 € (9,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 692 096 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 744 522 € a vlastné imanie 71 423 € (miera samofinancovania 1,2 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.