ALISON Slovakia s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 126 000 € (96 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 5 774 720 | 7 367 543 | 6 810 582 | 7 237 953 | 15 160 587 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -117 060 | 151 734 | 76 348 | 159 420 | 1 556 023 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 383 609 | 3 594 549 | 2 631 284 | 2 046 632 | 80 052 |
| Spolu majetok | 6 731 659 | 6 458 796 | 4 581 123 | 6 266 535 | 6 617 847 |
| Záväzky spolu | 1 938 487 | 2 256 842 | 1 730 978 | 3 267 516 | 4 301 341 |
| Vlastné imanie spolu | 4 376 091 | 3 855 825 | 2 817 174 | 2 315 594 | 1 745 617 |
| Vypočítané dividendy | 471 380 | 672 000 | 1 114 999 | 661 000 | 2 126 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok19
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ALISON Slovakia s.r.o.
Prehľad
ALISON Slovakia s.r.o. (IČO 35792141) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 99 584 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 15 160 587 €, čo je o 109 % viac ako rok predtým (7 237 953 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 15,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 556 023 € (10,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 902 440 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 617 847 € a vlastné imanie 1 745 617 € (miera samofinancovania 26,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.