Bauer & Bauer s.r.o.Aktívna

IČO 35793821Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2000Bratislava

Finančný prehľad

48 772 €+157,8%
Tržby 2025
+63,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu35 66631 04949 29125 92030 54552 538
Neobežný majetok spolu10 25117 3889 89524 90517 57934 781
Spolu majetok45 91748 43759 18650 82548 12487 319
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu12 1349 5067 1065 2715 70124 044
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov34 55426 19331 34144 49037 96434 833
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-8 3615 14813 149-6 526-3 13120 852
Fondy a ostatné vlastné imanie951951951951951951
Vlastné imanie spolu33 78338 93152 08045 55442 42363 275
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)4 20719 71834 55015 06418 92148 772
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-8 2336 22815 282-6 415-2 66323 243
EBITDA-2 08212 66222 7751 6976 69634 797
Výsledok hospodárenia pred zdanením-8 3616 10315 176-6 526-2 79122 878
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-8 3615 14813 149-6 526-3 13120 852
Osobné náklady000000
Odpisy6 1516 4347 4938 1129 35911 554
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Bauer & Bauer s.r.o.

Prehľad

Bauer & Bauer s.r.o. (IČO 35793821) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 48 772 €, čo je o 158 % viac ako rok predtým (18 921 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 63,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 852 € (42,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 87 319 € a vlastné imanie 63 275 € (miera samofinancovania 72,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Bauer & Bauer s.r.o. – IČO 35793821 — icoprofil.sk