LA MERCANTILE SLOVAKIA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 325 | -1 145 | -1 145 | -1 145 | -1 485 | -1 825 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 854 |
| Spolu majetok | 11 325 | -1 145 | -1 145 | -1 145 | -1 485 | 399 029 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 20 065 | 20 419 | 23 115 | 23 754 | 24 354 | 22 414 |
| Základné imanie | 33 194 | 33 194 | 33 194 | 33 194 | 33 194 | 33 194 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 531 | -46 220 | -59 044 | -61 740 | -62 378 | -63 318 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -53 751 | -12 824 | -2 696 | -639 | -940 | 6 600 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 4 286 | 4 286 | 4 286 | 4 286 | 4 285 | 400 139 |
| Vlastné imanie spolu | -8 740 | -21 564 | -24 260 | -24 899 | -25 839 | 376 615 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -53 721 | -12 824 | -2 696 | -639 | -600 | 6 940 |
| EBITDA | -53 721 | -12 824 | -2 696 | -639 | -600 | 6 940 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -53 751 | -12 824 | -2 696 | -639 | -600 | 6 940 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -53 751 | -12 824 | -2 696 | -639 | -940 | 6 600 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LA MERCANTILE SLOVAKIA s.r.o.
Prehľad
LA MERCANTILE SLOVAKIA s.r.o. (IČO 35794003) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s mliečnymi produktmi, vajcami a jedlým olejom a tukom (SK NACE 4633).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 33 194 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 600 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 399 029 € a vlastné imanie 376 615 € (miera samofinancovania 94,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.