NARKS - INFOSERVIS s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 482 355 € (99 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 475 356 | 577 005 | 582 353 | 642 467 | 603 534 | 759 141 |
| Neobežný majetok spolu | 436 | 49 602 | 39 602 | 29 602 | 19 602 | 0 |
| Spolu majetok | 475 967 | 626 654 | 621 955 | 672 069 | 623 136 | 759 141 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 60 811 | 101 593 | 139 524 | 52 261 | 83 392 | 37 699 |
| Základné imanie | 35 805 | 35 805 | 35 805 | 35 805 | 35 805 | 35 805 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 325 240 | 462 335 | 430 845 | 568 612 | 486 919 | 661 033 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 996 | 2 996 | 2 996 | 2 996 | 2 996 | 7 560 |
| Vlastné imanie spolu | 364 041 | 501 136 | 469 646 | 607 413 | 525 720 | 704 398 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 620 977 | 772 964 | 0 | 874 450 | 914 884 | 1 008 415 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 408 323 | 578 170 | 571 614 | 705 001 | 625 663 | 825 369 |
| EBITDA | 408 661 | 579 004 | 581 614 | 715 001 | 635 663 | 844 535 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 412 538 | 581 372 | 570 268 | 703 733 | 624 357 | 819 723 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 325 240 | 462 335 | 430 845 | 568 612 | 486 919 | 661 033 |
| Osobné náklady | 70 261 | 36 132 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 338 | 834 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 19 166 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 325 240 | 462 335 | 430 845 | 568 612 | 482 355 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: NARKS - INFOSERVIS s. r. o.
Prehľad
NARKS - INFOSERVIS s. r. o. (IČO 35811218) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 35 805 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 008 415 €, čo je o 10,2 % viac ako rok predtým (914 884 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 661 033 € (65,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 759 141 € a vlastné imanie 704 398 € (miera samofinancovania 92,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.