Shield Security, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 458 | 8 879 | 9 105 | 7 722 | 6 675 | 5 432 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | -80 | -808 | 0 |
| Spolu majetok | 7 458 | 8 879 | 9 105 | 7 688 | 5 867 | 5 432 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 14 442 | 11 977 | 14 095 | 19 632 | 22 071 | 20 884 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -14 292 | -14 623 | -10 737 | -12 629 | -19 583 | -23 843 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -331 | 3 886 | -1 892 | -6 954 | -4 260 | 752 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 |
| Vlastné imanie spolu | -6 984 | -3 098 | -4 990 | -11 944 | -16 204 | -15 452 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 503 | 12 837 | 14 134 | 0 | 0 | 7 102 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -168 | 4 353 | -1 456 | -6 825 | -3 834 | 1 626 |
| EBITDA | -168 | 4 353 | -1 456 | -6 825 | -3 834 | 1 626 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -270 | 4 227 | -1 568 | -6 954 | -4 260 | 1 495 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -331 | 3 886 | -1 892 | -6 954 | -4 260 | 752 |
| Osobné náklady | 1 193 | 2 729 | 9 093 | 9 344 | 875 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Shield Security, s. r. o.
Prehľad
Shield Security, s. r. o. (IČO 35811617) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 102 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 752 € (10,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-15 452 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.