MAXIMUS Bratislava "družstvo"Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 42 207 | 44 072 | 44 074 | 410 548 | 225 036 | 259 369 |
| Neobežný majetok spolu | 13 738 | 13 738 | 13 738 | 9 492 | 9 492 | 9 492 |
| Spolu majetok | 55 945 | 57 810 | 57 812 | 420 040 | 234 528 | 268 861 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 77 723 | 79 472 | 79 073 | 184 764 | 1 421 | 39 541 |
| Základné imanie | 1 660 | 1 660 | 1 660 | 22 410 | 22 410 | 22 410 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -23 984 | -23 604 | -23 490 | -23 086 | 212 700 | 210 531 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 380 | 116 | 403 | 235 786 | -2 169 | -3 787 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 166 | 166 | 166 | 166 | 166 | 166 |
| Vlastné imanie spolu | -21 778 | -21 662 | -21 261 | 235 276 | 233 107 | 229 320 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 200 | 4 400 | 2 400 | 800 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 486 | 207 | 499 | 298 709 | -1 393 | -3 349 |
| EBITDA | 486 | 207 | 499 | 298 709 | -1 393 | -3 349 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 403 | 116 | 403 | 298 601 | -1 501 | -3 445 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 380 | 116 | 403 | 235 786 | -2 169 | -3 787 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 136 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MAXIMUS Bratislava "družstvo"
Prehľad
MAXIMUS Bratislava "družstvo" (IČO 35835427) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 24 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Základné imanie je 22 410 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 3 787 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 268 861 € a vlastné imanie 229 320 € (miera samofinancovania 85,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.