KE Holdings SK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 28 908 | 15 400 | 8 499 | 7 910 | -361 | 595 |
| Neobežný majetok spolu | 557 576 | 542 356 | 527 136 | 511 916 | 496 695 | 481 475 |
| Spolu majetok | 586 572 | 558 760 | 535 793 | 519 923 | 497 603 | 482 187 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 21 416 | 19 660 | 20 596 | 20 493 | 21 037 | 19 796 |
| Základné imanie | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 545 473 | 522 992 | 502 520 | 479 033 | 491 266 | 468 403 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 11 519 | 7 528 | 4 513 | 12 233 | -22 864 | -14 315 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 565 156 | 538 684 | 515 197 | 499 430 | 476 566 | 462 252 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 42 000 | 42 000 | 42 263 | 42 400 | 10 477 | 15 151 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 899 | 9 846 | 7 348 | 15 418 | -21 355 | -12 737 |
| EBITDA | 29 119 | 25 066 | 22 568 | 30 638 | -6 135 | 2 483 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 740 | 8 778 | 6 282 | 14 309 | -22 524 | -13 975 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 519 | 7 528 | 4 513 | 12 233 | -22 864 | -14 315 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 15 220 | 15 220 | 15 220 | 15 220 | 15 220 | 15 220 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 34 000 | 28 000 | 28 000 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: KE Holdings SK s.r.o.
Prehľad
KE Holdings SK s.r.o. (IČO 35846712) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba radiátorov ústredného kúrenia, parných kotlov a bojlerov (SK NACE 2521).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 15 151 €, čo je o 44,6 % viac ako rok predtým (10 477 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 14 315 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 482 187 € a vlastné imanie 462 252 € (miera samofinancovania 95,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.