SUMMERLING s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 9 900 | 20 106 | 44 900 | 44 658 | 21 331 |
| Neobežný majetok spolu | 3 509 | 2 049 | 819 | 0 | 20 299 |
| Spolu majetok | 13 499 | 22 249 | 46 199 | 44 748 | 41 720 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 334 | 5 952 | 34 669 | 32 740 | 25 214 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 984 | 5 862 | 8 994 | 4 228 | 4 705 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 122 | 3 132 | -4 767 | 477 | 4 498 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 13 165 | 16 297 | 11 530 | 12 008 | 16 506 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 34 598 | 43 810 | 32 976 | 34 131 | 52 124 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 984 | 3 826 | -4 588 | 892 | 5 658 |
| EBITDA | 2 213 | 5 286 | -3 359 | 1 711 | 6 090 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 122 | 3 706 | -4 767 | 817 | 5 458 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 122 | 3 132 | -4 767 | 477 | 4 498 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 4 197 | 1 460 | 1 229 | 819 | 432 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: SUMMERLING s. r. o.
Prehľad
SUMMERLING s. r. o. (IČO 35850311) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 52 124 €, čo je o 52,7 % viac ako rok predtým (34 131 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 498 € (8,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 41 720 € a vlastné imanie 16 506 € (miera samofinancovania 39,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.