BIZMARK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 880 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 486 720 | 630 274 | 561 319 | 788 299 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 403 | 24 305 | -328 569 | 43 250 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -18 403 | 0 | -333 449 |
| Spolu majetok | 90 482 | 104 483 | 191 908 | 194 780 |
| Záväzky spolu | 77 583 | 79 279 | 166 272 | 130 774 |
| Vlastné imanie spolu | 12 899 | 25 204 | 25 636 | 64 006 |
| Vypočítané dividendy | — | 12 000 | 0 | 4 880 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: BIZMARK, s.r.o.
Prehľad
BIZMARK, s.r.o. (IČO 35850957) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 788 299 €, čo je o 40,4 % viac ako rok predtým (561 319 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 43 250 € (5,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 288 869 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 194 780 € a vlastné imanie 64 006 € (miera samofinancovania 32,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.