VSV MANAGEMENT, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 569 | 61 816 | 28 150 | 15 995 | 20 193 | 16 949 |
| Neobežný majetok spolu | 22 844 | 424 400 | 462 603 | 431 993 | 387 775 | 342 803 |
| Spolu majetok | 34 413 | 486 216 | 490 753 | 447 988 | 407 968 | 359 752 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 901 | 465 712 | 162 879 | 139 041 | 105 504 | 104 621 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 255 | -14 291 | -19 299 | -95 928 | -114 857 | -121 338 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -15 546 | -5 008 | -76 629 | -18 928 | -6 482 | -47 334 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 33 164 | 33 164 | 417 163 | 417 164 | 417 164 | 417 164 |
| Vlastné imanie spolu | 25 512 | 20 504 | 327 874 | 308 947 | 302 464 | 255 131 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 20 000 | 40 000 | 60 000 | 60 000 | 16 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -15 451 | -4 907 | -42 092 | -15 053 | -3 517 | -45 912 |
| EBITDA | -12 187 | 10 676 | 109 | 27 653 | 40 701 | -940 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -15 546 | -5 008 | -76 629 | -18 928 | -5 522 | -46 994 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -15 546 | -5 008 | -76 629 | -18 928 | -6 482 | -47 334 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 3 264 | 15 583 | 42 201 | 42 706 | 44 218 | 44 972 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: VSV MANAGEMENT, s. r. o.
Prehľad
VSV MANAGEMENT, s. r. o. (IČO 35850973) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 16 000 €, čo je o 73,3 % menej ako rok predtým (60 000 €). Rok 2025 skončil stratou 47 334 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 359 752 € a vlastné imanie 255 131 € (miera samofinancovania 70,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.