ACTIVITY SLOVAKIA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 15 334 | 7 281 | 8 763 | 8 723 | 5 053 | 2 950 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 15 334 | 7 281 | 8 763 | 8 723 | 5 053 | 2 950 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 25 906 | 28 115 | 32 151 | 30 756 | 32 726 | 38 859 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -5 015 | -22 079 | -32 341 | -34 895 | -33 541 | -39 180 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -17 064 | -10 262 | -2 554 | 1 355 | -5 639 | -8 236 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 4 868 | 4 868 | 4 868 | 4 868 | 4 868 | 4 868 |
| Vlastné imanie spolu | -10 572 | -20 834 | -23 388 | -22 033 | -27 673 | -35 909 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 39 938 | 49 020 | 48 180 | 54 156 | 32 342 | 19 089 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -16 058 | -9 439 | -1 954 | 2 292 | -4 221 | -6 918 |
| EBITDA | -16 058 | -9 439 | -1 954 | 2 292 | -4 221 | -6 918 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -17 064 | -10 262 | -2 554 | 1 355 | -5 299 | -7 896 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -17 064 | -10 262 | -2 554 | 1 355 | -5 639 | -8 236 |
| Osobné náklady | 25 533 | 24 832 | 17 141 | 14 811 | 14 902 | 12 006 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ACTIVITY SLOVAKIA, s.r.o.
Prehľad
ACTIVITY SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 35855096) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 19 089 €, čo je o 41,0 % menej ako rok predtým (32 342 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 13,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 8 236 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 006 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-35 909 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.