Spa and Wellness s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 104 607 | 85 875 | 129 407 | 124 399 | 135 843 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 45 886 | 10 438 | 33 496 | -17 670 | 4 869 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 109 237 | 155 123 | 165 561 | 199 057 | 181 387 |
| Spolu majetok | 165 940 | 177 138 | 223 549 | 194 098 | 211 808 |
| Záväzky spolu | 3 514 | 4 274 | 17 189 | 5 408 | 18 249 |
| Vlastné imanie spolu | 162 426 | 172 864 | 206 360 | 188 690 | 193 559 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
- APHRODITE GROUP INTERNATIONAL SE
- LOVELY, s. r. o.
- SPECIAL Plus, spol. s r. o.
- JG Spektrum, s. r. o.
- ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA DVORSKÁ & MREKAJOVÁ, s. r. o.
- BABLOS s.r.o.
- SPA AQUA s.r.o.
- APHRODITE - Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, s.r.o.
- Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, a.s.
- BM STUDIO, spol. s r.o.
- SPA PROPERTIES s. r. o.
Zhrnutie: Spa and Wellness s.r.o.
Prehľad
Spa and Wellness s.r.o. (IČO 35857242) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 135 843 €, čo je o 9,2 % viac ako rok predtým (124 399 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 869 € (3,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 211 808 € a vlastné imanie 193 559 € (miera samofinancovania 91,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.