Arcos SK green energy 1 s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 8 208 | 9 175 | 19 017 | 5 682 | 10 702 |
| Neobežný majetok spolu | 39 098 | 15 338 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 47 500 | 24 706 | 19 212 | 5 877 | 10 897 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 56 818 | 57 470 | 73 337 | 66 044 | 78 308 |
| Základné imanie | 16 598 | 16 598 | 16 598 | 16 598 | 16 598 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -79 576 | -102 851 | -126 297 | -147 658 | -153 700 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -23 275 | -23 446 | -21 361 | -6 042 | -7 244 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 76 935 | 76 935 | 76 935 | 76 935 | 76 935 |
| Vlastné imanie spolu | -9 318 | -32 764 | -54 125 | -60 167 | -67 411 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 906 | 11 227 | 10 271 | 10 720 | 10 516 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -21 835 | -21 948 | -18 808 | -2 949 | -4 079 |
| EBITDA | 1 925 | 1 812 | -3 470 | -2 949 | -4 079 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -23 275 | -23 446 | -21 354 | -5 696 | -6 904 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -23 275 | -23 446 | -21 361 | -6 042 | -7 244 |
| Osobné náklady | 3 600 | 3 600 | 3 600 | 3 600 | 3 600 |
| Odpisy | 23 760 | 23 760 | 15 338 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Arcos SK green energy 1 s.r.o.
Prehľad
Arcos SK green energy 1 s.r.o. (IČO 35862611) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 16 598 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 516 €, čo je o 1,9 % menej ako rok predtým (10 720 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 7 244 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 600 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-67 411 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.