SYNERGIA PHARMACEUTICALS, s.r.o.Aktívna

IČO 35878517Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2004Bratislava

Finančný prehľad

452 658 €-0,2%
Tržby 2025
+2,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20230 €
202250 753 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu198 348200 700201 150191 698193 346262 706
Neobežný majetok spolu01 89610 63928 16018 8005 486
Spolu majetok199 211203 291212 559220 375212 570268 823
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu110 61260 007105 185144 586126 155203 867
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov17 38181 29585 228100 07168 48679 112
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)63 91554 68614 843-31 58510 626-21 459
Fondy a ostatné vlastné imanie664664664664664664
Vlastné imanie spolu88 599143 284107 37475 78986 41564 956
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)399 948377 925351 545373 098453 785452 658
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti87 14268 21227 699-16 91333 2753 120
EBITDA89 13968 84428 956-9 51942 63611 849
Výsledok hospodárenia pred zdanením70 19460 99514 843-31 58512 933-19 539
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie63 91554 68614 843-31 58510 626-21 459
Osobné náklady57 66263 40372 460109 719127 311106 591
Odpisy1 9976321 2577 3949 3618 729
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—050 753000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: SYNERGIA PHARMACEUTICALS, s.r.o.

Prehľad

SYNERGIA PHARMACEUTICALS, s.r.o. (IČO 35878517) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 452 658 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 21 459 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 106 591 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 268 823 € a vlastné imanie 64 956 € (miera samofinancovania 24,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

SYNERGIA PHARMACEUTICALS, s.r.o. – IČO 35878517 — icoprofil.sk