.elisio.com s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 558 | 14 436 | 12 258 | 10 537 | 7 149 | 8 746 |
| Neobežný majetok spolu | 10 526 | 9 377 | 6 698 | 4 019 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 23 084 | 23 813 | 18 956 | 14 556 | 7 149 | 8 746 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 15 103 | 12 008 | 11 629 | 8 564 | 4 819 | 4 696 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 346 | 4 169 | 4 169 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 346 | 3 824 | -4 477 | -5 812 | -5 305 | -3 585 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 996 | 996 | 996 | 996 | 996 | 996 |
| Vlastné imanie spolu | 7 981 | 11 805 | 7 327 | 5 992 | 2 330 | 4 050 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 11 333 | 10 012 | 7 313 | 7 863 | 7 426 | 7 075 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 438 | 3 918 | -4 387 | -5 722 | -4 875 | -3 154 |
| EBITDA | 438 | 5 258 | -1 708 | -3 043 | -4 205 | -3 154 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 346 | 3 824 | -4 477 | -5 812 | -4 965 | -3 245 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 346 | 3 824 | -4 477 | -5 812 | -5 305 | -3 585 |
| Osobné náklady | 2 044 | 1 591 | 1 591 | 4 204 | 4 413 | 4 592 |
| Odpisy | 0 | 1 340 | 2 679 | 2 679 | 670 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: .elisio.com s.r.o.
Prehľad
.elisio.com s.r.o. (IČO 35881178) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 075 €, čo je o 4,7 % menej ako rok predtým (7 426 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 3 585 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 592 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 746 € a vlastné imanie 4 050 € (miera samofinancovania 46,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.