Invest Advisory Services, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 441 | 17 918 | 17 940 | 26 485 | 25 008 | 24 671 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 17 441 | 17 918 | 17 940 | 26 485 | 25 008 | 24 671 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 020 | 1 477 | 1 477 | 1 500 | 340 | 340 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -4 112 | 9 782 | 9 802 | 9 824 | 18 347 | 18 029 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 894 | 20 | 22 | 8 522 | -318 | -337 |
| Vlastné imanie spolu | 16 421 | 16 441 | 16 463 | 24 985 | 24 668 | 24 331 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 000 | 0 | 0 | 10 000 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 10 000 | 0 | 0 | 10 000 | 0 | 0 |
| EBITDA | 10 000 | 0 | 0 | 10 000 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 14 914 | 20 | 22 | 10 022 | 22 | 3 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 894 | 20 | 22 | 8 522 | -318 | -337 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Invest Advisory Services, s.r.o.
Prehľad
Invest Advisory Services, s.r.o. (IČO 35881534) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 337 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 24 671 € a vlastné imanie 24 331 € (miera samofinancovania 98,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.