HOLIDAY VILLAGE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | -2 113 | -9 898 | 5 528 | 13 337 | 23 692 | 25 975 |
| Neobežný majetok spolu | 654 587 | 627 333 | 548 459 | 549 459 | 480 177 | 425 840 |
| Spolu majetok | 652 474 | 617 435 | 553 987 | 562 796 | 503 869 | 451 815 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 394 300 | 351 106 | 280 046 | 281 278 | 370 062 | 310 373 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -284 248 | -302 632 | -285 924 | -278 313 | -270 736 | -265 676 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -9 832 | 16 707 | 7 611 | 7 577 | 5 061 | 7 636 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 545 615 | 545 615 | 545 615 | 545 615 | 392 843 | 392 843 |
| Vlastné imanie spolu | 258 174 | 266 329 | 273 941 | 281 518 | 133 807 | 141 442 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 118 562 | 132 446 | 169 875 | 184 030 | 180 688 | 166 573 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 583 | 24 635 | 11 483 | 11 033 | 20 823 | 17 304 |
| EBITDA | 38 028 | 68 497 | 62 884 | 11 033 | 66 945 | 60 884 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -9 832 | 20 634 | 9 804 | 9 959 | 6 981 | 10 002 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -9 832 | 16 707 | 7 611 | 7 577 | 5 061 | 7 636 |
| Osobné náklady | 53 087 | 49 621 | 51 296 | 59 033 | 39 727 | 30 260 |
| Odpisy | 40 611 | 43 862 | 51 401 | 0 | 46 122 | 43 580 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 8 552 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HOLIDAY VILLAGE s.r.o.
Prehľad
HOLIDAY VILLAGE s.r.o. (IČO 35884894) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Boldog. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 166 573 €, čo je o 7,8 % menej ako rok predtým (180 688 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 636 € (4,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 30 260 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 451 815 € a vlastné imanie 141 442 € (miera samofinancovania 31,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.