WINKLER SV, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 147 883 | 194 307 | 208 063 | 215 882 | 221 347 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 43 601 | 102 156 | 65 806 | 76 414 | 99 944 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 71 301 | 43 601 | 102 156 | 65 806 | 142 220 |
| Spolu majetok | 367 322 | 413 157 | 385 447 | 399 390 | 390 046 |
| Záväzky spolu | 245 117 | 260 097 | 210 182 | 249 867 | 140 579 |
| Vlastné imanie spolu | 122 205 | 153 060 | 175 265 | 149 523 | 249 467 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 71 301 | 43 601 | 102 156 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: WINKLER SV, s.r.o.
Prehľad
WINKLER SV, s.r.o. (IČO 35889420) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 221 347 €, čo je o 2,5 % viac ako rok predtým (215 882 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 99 944 € (45,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 390 046 € a vlastné imanie 249 467 € (miera samofinancovania 64,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.