IHLE SLOVAKIA LOGISTIC A SERVIS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 327 255 | 14 863 474 | 10 791 840 | 8 027 699 | 8 163 253 | 8 055 416 |
| Neobežný majetok spolu | 191 769 | 174 782 | 493 781 | 527 480 | 470 346 | 519 658 |
| Spolu majetok | 11 555 148 | 15 069 744 | 11 333 058 | 8 600 125 | 8 680 122 | 8 610 491 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 895 682 | 14 343 502 | 10 518 769 | 7 691 595 | 7 674 232 | 7 542 911 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -44 333 | 24 163 | 90 939 | 178 986 | 273 227 | 370 588 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 68 496 | 66 776 | 88 047 | 94 241 | 97 360 | 61 689 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 628 664 | 628 664 | 628 664 | 628 664 | 628 664 | 628 664 |
| Vlastné imanie spolu | 659 466 | 726 242 | 814 289 | 908 530 | 1 005 890 | 1 067 580 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 607 835 | 20 926 324 | 24 555 769 | 29 324 166 | 30 980 855 | 33 162 253 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 250 485 | 118 182 | 278 148 | 233 269 | 414 356 | 146 066 |
| EBITDA | 319 632 | 159 847 | 325 512 | 294 071 | 475 087 | 203 325 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 88 945 | 86 367 | 120 346 | 123 975 | 129 431 | 111 429 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 68 496 | 66 776 | 88 047 | 94 241 | 97 360 | 61 689 |
| Osobné náklady | 906 155 | 1 006 666 | 1 192 225 | 1 262 605 | 1 313 837 | 1 366 293 |
| Odpisy | 69 147 | 41 665 | 47 364 | 60 802 | 60 731 | 57 259 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok20
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: IHLE SLOVAKIA LOGISTIC A SERVIS s.r.o.
Prehľad
IHLE SLOVAKIA LOGISTIC A SERVIS s.r.o. (IČO 35894687) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel (SK NACE 4672). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 33 162 253 €, čo je o 7,0 % viac ako rok predtým (30 980 855 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 61 689 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 366 293 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 610 491 € a vlastné imanie 1 067 580 € (miera samofinancovania 12,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.